Pontos idő: 2024. október 15. 17:26




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1242 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 63  Következő
 Gumik 
Szerző Üzenet
Avatar
Hozzászólás Re: Gumik
vatomi írta:
Igazából több kérdésem is van: Rámehet-e 160/60-nál szélesebb gumi?

Lehet, hogy rámegy, de nem érdemes, elveszíti a mozgékonyságát a gép.
vatomi írta:
Nincs véletlenül jobb állapotú használt gumitok, amit megvehetnék?

Itt nézz körül
vatomi írta:
Az előző motoromon PR2-volt, nagyon meg voltam vele elégedve.

Azzal általában mindenki meg van elégedve, ezért ritka a használt, jó állapotú. Új ára 30 körül van, ha az is érdekel tudok elérhetőséget adni.


2011. augusztus 12. 6:55
Profil Honlap
Avatar

Motor: HONDA CBF 600 N 2004
Hozzászólás Re: Gumik
Lassan aktuális lesz egy hátsó gumi csere. Most 150 széles abroncs van rajta, majdnem 0-ra kopva. Igazából több kérdésem is van: Rámehet-e 160/60-nál szélesebb gumi? (az 1200-as Banditákon 180-as van) Nincs véletlenül jobb állapotú használt gumitok, amit megvehetnék? Az előző motoromon PR2-volt, nagyon meg voltam vele elégedve. Tud valaki segíteni a beszerzésben?


2011. augusztus 11. 18:10
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Gumik
Leginkább a gyári méretet, túl sok választási lehetőséged meg úgy sincs. Ha a nagy gyártóktól (Pirelli, Metzeler, Dunlop, Michelin, Conti) veszel újat, nagyon nem nyúlhatsz mellé.

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2011. augusztus 11. 5:50
Profil
Avatar

Motor: Suzuki GSF 250 '92
Hozzászólás Re: Gumik
Hali,

Lehet volt már róla szó, vagy kérdezte már valaki de nem volt kedvem visszakeresni :)

250-es kisbanditra milyen gumit ajánlanátok?
Leginkább városban rohangálok vele, hétvégenként pedig hosszabb-rövidebb túrázás.
Leginkább túrázásra való gumikban gondolkozok.
Minden tippet szívesen fogadok. ;)

Üdv

_________________
"úton lenni boldogság, megérkezni halál"


2011. augusztus 10. 20:44
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Gumik
csomy írta:
Átveszem Gyulától azt a 3 kopottat. A szezont kihúzom velük, aztán jövőra 99%, hogy PR2. Vagy 3.
Meglátjuk.

Metzeler Z8? Vagy M5?

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2011. augusztus 4. 21:05
Profil ICQ
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Gumik
Pali79 írta:
Yoss írta:
Azért mert középen hajlamos kopni a sok "technikás" egyenes miatt, ott viszont nincs kopásjelző. Illetve profil, amit mérhetnél.

Mát hogyne lenne profil középen? ;)

Ez nem RA2. Mint az köztudott ;)

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2011. augusztus 4. 21:02
Profil ICQ
Avatar

Motor: Versys 650
Hozzászólás Re: Gumik
Két RA2 hátsót radíroztam le,mindkettő 9000km-t bírt,a első RA2 kibírta a két hátsót.
Csomy,ennek a guminak vége,az enyémek is így néztek ki.

_________________
SZOTYI


2011. augusztus 4. 20:30
Profil
Avatar

Motor: Bandit1200 "z" naked
Hozzászólás Re: Gumik
csomy írta:
Átveszem Gyulától azt a 3 kopottat. A szezont kihúzom velük, aztán jövőra 99%, hogy PR2. Vagy 3.
Meglátjuk.


Detto ebben mesterkedek én is, szereztem egy használtat(elsőt) meg elküzdök még vmennyit a road2 elsővel, elfogy a majdnem új hátsóm aztán jövőre vmi páros agyondicsért micselin... :D


2011. augusztus 4. 17:01
Profil Honlap
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Gumik
Átveszem Gyulától azt a 3 kopottat. A szezont kihúzom velük, aztán jövőra 99%, hogy PR2. Vagy 3.
Meglátjuk.

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2011. augusztus 4. 15:12
Profil
Avatar

Motor: Bandit1200 "z" naked
Hozzászólás Re: Gumik
Hát szarnak nem mondanám, de kétségtelen, hogy gyorsan kopik. Viszont ezért cserébe baromi jól tapad :)[/quote]

Én a régi road attackhoz viszonyítom, ahhoz képest pedig nagyon gáz az új conti, és nem vagyok egyedül vele, ahogy hallom. A régi is ugyanolyan jól tapadt, legalábbis az én tudásomon jócskán belül volt. Ugyanennek a continak a párja, az új, elől pedig siralmas, hogy milyen egyenletlenül van kopva, látványos...és szintén írta már más is, cserélte is....Szóval nekem annyira nem jött be, 9000kmt bír, annyiért akkor egy igazi sportgumi, pirelli pl.
Nekem csalódás ez az új conti, elvárok egy 12-15k futásteljesítményt. De addig nem höbölgök, amíg meg nem látom, hogy a most fenn lévő hátsó, régi road attack mennyit fog elmenni...régen használtam már ezt a fajtát, azóta meg egyenesekben lehet jobban nyúlik a csuklóm....


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ironed 2011. augusztus 4. 17:03-kor.

2011. augusztus 4. 14:42
Profil Honlap
Avatar
Hozzászólás Re: Gumik
csomy írta:
Az r17 szerint is kopott a gumim. Úgyhogy byebye RA2.

Mi lesz helyette?


2011. augusztus 4. 14:19
Profil Honlap
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Gumik
Az r17 szerint is kopott a gumim. Úgyhogy byebye RA2.

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2011. augusztus 4. 13:08
Profil
Avatar
Hozzászólás Re: Gumik
Yoss írta:
Azért mert középen hajlamos kopni a sok "technikás" egyenes miatt, ott viszont nincs kopásjelző. Illetve profil, amit mérhetnél.

Mát hogyne lenne profil középen? ;)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pali79 2011. augusztus 11. 7:02-kor.

2011. augusztus 4. 12:50
Profil Honlap
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Gumik
Yoss írta:
zöldi írta:
Ja tudom, Zoli.
Amúgy tényleg az egyik legjobb választás szerintem, az enyém, amit most levettem, 3000km alatt nem mutatott mérhető kopást. Mértem profilt, mikor feltettem, most is mértem az eladáshoz, és ugyanannyi...

Azért mert középen hajlamos kopni a sok "technikás" egyenes miatt, ott viszont nincs kopásjelző.

Illetve profil, amit mérhetnél.

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2011. augusztus 4. 6:23
Profil ICQ
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Gumik
zöldi írta:
Ja tudom, Zoli.
Amúgy tényleg az egyik legjobb választás szerintem, az enyém, amit most levettem, 3000km alatt nem mutatott mérhető kopást. Mértem profilt, mikor feltettem, most is mértem az eladáshoz, és ugyanannyi...

Azért mert középen hajlamos kopni a sok "technikás" egyenes miatt, ott viszont nincs kopásjelző.

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2011. augusztus 4. 6:22
Profil ICQ
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Gumik
Ja tudom, Zoli.
Amúgy tényleg az egyik legjobb választás szerintem, az enyém, amit most levettem, 3000km alatt nem mutatott mérhető kopást. Mértem profilt, mikor feltettem, most is mértem az eladáshoz, és ugyanannyi...

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2011. augusztus 4. 6:04
Profil
Avatar
Hozzászólás Re: Gumik
zöldi írta:
Jó, mondjuk ennyire ne sarkítsunk, György elmondása szerint korán felvált a 650-en és baromi hosszúakat ingázik minden nap, ott kb csak tiszta gördülés van. :D

Az rendbe van, hogy kíméli, de Blue se hajtja szét és szerinte is hamar kopik. Volt nemrég egy 1200-as tulaj akinek valami 17 körül jár a PR2 hátul és olyan félidős :roll:


2011. augusztus 4. 5:55
Profil Honlap
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Gumik
Megmutattam a képet pár embernek, mindenki szerint a vászon az.

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2011. augusztus 4. 5:44
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Gumik
Jó, mondjuk ennyire ne sarkítsunk, György elmondása szerint korán felvált a 650-en és baromi hosszúakat ingázik minden nap, ott kb csak tiszta gördülés van. :D

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2011. augusztus 4. 5:43
Profil
Avatar
Hozzászólás Re: Gumik
Yoss írta:
Hát szarnak nem mondanám, de kétségtelen, hogy gyorsan kopik. Viszont ezért cserébe baromi jól tapad :)
Állítólag a PR2 tapadásban nagyon jó és futásteljesítményben is. Van olyan 650-es tulaj akinek már több mint 30.000 van benne és még nincs elkopva. :o


2011. augusztus 4. 5:26
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1242 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 63  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség