Pontos idő: 2024. október 15. 19:25




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1242 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 63  Következő
 Gumik 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Gumik
Volt egy ilyen több szereplős beszélgetés egyszer:
-nem tudom, milyen az új gumi.
-mér?
-Zöldi mindig használt gumit tesz fel. Mit gondolsz, a gyerek hogy jött össze?

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2011. május 19. 22:02
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Gumik
zöldi írta:
Ez igaz. kopásjelző elérésekor pánikszerüen cserélek. De új gumit még életemben nem vettem :D Valakik szerint ezért vannak gyerekeim :lol:

Nem értem az összefüggést :)

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2011. május 19. 20:12
Profil ICQ
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Gumik
Yoss írta:
, ezt még Zöldi sem tudná tovább használni. Kb. 1mm lehet a drótig.
?



Ez igaz. kopásjelző elérésekor pánikszerüen cserélek. De új gumit még életemben nem vettem :D Valakik szerint ezért vannak gyerekeim :lol:

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2011. május 19. 19:37
Profil
Avatar

Motor: GSX 1400 K6
Hozzászólás Re: Gumik
Naná! :D
"Fél" gumit kár kidobni. :lol:
Bár, hogy őszinte legyek, fél gumit feltenni is kár.


2011. május 19. 13:27
Profil
Avatar
Hozzászólás Re: Gumik
Yoss írta:
Mostanára cserés lett a hátsóm is. Kissé elkeseredtem, hogy kb 8e után le kell dobnom, de nincs mit tenni, ezt még Zöldi sem tudná tovább használni. Kb. 1mm lehet a drótig.
Eleddig azt gondoltam, hogy tuti RA2-t fogok venni, de utánanéztem a Metzeler Sportec M5-nek és elég jókat olvastam róla, nem elsősorban pályagumi, országútra is ajánlják. Pár ezerrel drágább, nem vészes.
Ti mit gondoltok?


Add oda tangerine-nek, ő még koptatja picit, drótig szokta ;) (bocsi Gábor, ezt nem hagyhattam ki...) :D
Az M5-öt nem ismerem, Z6-ot illetve Z8-at használok.


2011. május 19. 12:44
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Gumik
Mostanára cserés lett a hátsóm is. Kissé elkeseredtem, hogy kb 8e után le kell dobnom, de nincs mit tenni, ezt még Zöldi sem tudná tovább használni. Kb. 1mm lehet a drótig.
Eleddig azt gondoltam, hogy tuti RA2-t fogok venni, de utánanéztem a Metzeler Sportec M5-nek és elég jókat olvastam róla, nem elsősorban pályagumi, országútra is ajánlják. Pár ezerrel drágább, nem vészes.
Ti mit gondoltok?

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2011. május 19. 10:01
Profil ICQ
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Gumik
Pali79 írta:
Yoss írta:
Inkább gomba. Sztem.

Mi az összefüggés? :roll:

Mellément. A bukócső témára ment volna :)

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2011. május 19. 7:09
Profil ICQ
Avatar
Hozzászólás Re: Gumik
Yoss írta:
Inkább gomba. Sztem.

Mi az összefüggés? :roll:


2011. május 19. 6:49
Profil Honlap
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Gumik
Hunter írta:
Kiki írta:
Tud valaki olyan helyet ahol lehet venni jo használt gumikat?


Pécsen egy csóka 17+4-ért adja a párt, ami néhány kört volt fent. Most vettem egy hátsó Conti RA Endurance-t és 16-ra alkudtam. Volt soft és medium RA-ja is!

Inkább gomba. Sztem.

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2011. május 18. 21:50
Profil ICQ
Avatar
Hozzászólás Re: Gumik
StainLey_GSF1200S írta:
miután vettem egy erősebb láncszettet és felszereltük a bukócsövet...

Arról remélem tudsz, hogy a bukócső a kanyarban hamarabb leér mint a lábtartó :!:
És ráadásul nem is hajlik fel mint az :!: Tehát egy mélyebb döntés és kész a perec :!: Tavaly ebbe belehalt egy rendőr, pont bandittal, úgyhogy csak óvatosan FÖLDIM ;)


2011. május 18. 20:27
Profil Honlap
Avatar

Motor: Suzuki GSF 1200S K3
Hozzászólás Re: Gumik
Kiki írta:
Tud valaki olyan helyet ahol lehet venni jo használt gumikat?


Pécsen egy csóka 17+4-ért adja a párt, ami néhány kört volt fent. Most vettem egy hátsó Conti RA Endurance-t és 16-ra alkudtam. Volt soft és medium RA-ja is!

_________________
________________________________________________________________________________
Nagyfőnök nem túl kíméletes üzemmódban: Kép :D


2011. május 18. 19:55
Profil
Avatar

Motor: GSX-RF1200S -félvérszerzet-
Hozzászólás Re: Gumik
Halihó

Én tudok egy helyet bár nekem is csak ajánlották, Tökölön van egy srác és nála vannak használt gumik... Majd én is hozzá megyek nézelődni!
Jah meg Fekti Gumi (Gyálon) ott is van sok használt is... ;) :D

Aki akar PÁLYÁRA menni motorozni annak tudok olcsón SLICK-gumit!!!
25-30eFt/első+hátsó+szerelés szerintem elég korrekt az ár én beruházok majd nemsokára egyre, miután vettem egy erősebb láncszettet és felszereltük a bukócsövet...

Üdv.
L.G

_________________
Egyedi festések...


2011. május 18. 18:23
Profil Honlap
Avatar

Motor: 1995/400ccm
Hozzászólás Re: Gumik
Tud valaki olyan helyet ahol lehet venni jo használt gumikat?

Koszi


2011. május 18. 10:14
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Gumik
Pali79 írta:
Érdekes, hogy én nem nagyon járok hegyen völgyön, mégis a széle van inkább elkopva, pedig a nyomásra is mindig odafigyelek.

Ez tényleg érdekes. Nyilván kanyargós utakon jársz. Mert többnyire egyenes úton nemigen kopik a széle. A légnyomásnak meg csak autóguminál lehet ilyen hatása. Ha a motorgumin annyira kicsi lenne a légnyomás, hogy a közepe felhorpadna, azt tuti észrevennéd ;DD

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2011. május 16. 6:37
Profil ICQ
Avatar
Hozzászólás Re: Gumik
zöldi írta:
A Repedezéstől nem ásnék el egy gumit. Volt nálam a 2007-es meg egy 2008-as RA nemrég, egy szál repedés nem volt rajtuk. Ellenben láttam olyan 3 éves pirellit, amin árkok voltak. De attól még korlátlan mennyiségben elfogadnék Supercorsa garnitúrákat. :lol:


A gumisok azt mondták, hogy ők régebben is láttak már RA-t ilyen állapotban. Ettől persze még lehetnek egyediek az esetek, én készséggel elhiszem.
Viszont ha választanom kell két gumi közt, akkor azt választom, ami már bizonyított. Biztosan jó a RA is, de nekem nem jött be.


2011. május 15. 20:17
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Gumik
A Repedezéstől nem ásnék el egy gumit. Volt nálam a 2007-es meg egy 2008-as RA nemrég, egy szál repedés nem volt rajtuk. Ellenben láttam olyan 3 éves pirellit, amin árkok voltak. De attól még korlátlan mennyiségben elfogadnék Supercorsa garnitúrákat. :lol:

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2011. május 15. 20:12
Profil
Avatar
Hozzászólás Re: Gumik
csomy írta:
Ati, most RA2 van nekem is.
Előzőleg RoadSmart volt fenn 2x, de mindkettő elfogyott kevesebb, mint 10.000 alatt!
Nem tudom Hunter hogy vitte el 19.000ig, holott ő is megy rendesen. Bár lehet, hogy tényleg csak kanyarban.

A RA2 tetszik, de a hideg idő nem áll jól neki. Értsd, 10-12fok.


Ahha. Nekem csak sima RA volt a GSX-en. Az repedezett szét. Biztosan az RA2 már nem ilyen repedezős :)
Metzelert próbáltad már?


2011. május 15. 19:11
Profil
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Gumik
Ati, most RA2 van nekem is.
Előzőleg RoadSmart volt fenn 2x, de mindkettő elfogyott kevesebb, mint 10.000 alatt!
Nem tudom Hunter hogy vitte el 19.000ig, holott ő is megy rendesen. Bár lehet, hogy tényleg csak kanyarban.

A RA2 tetszik, de a hideg idő nem áll jól neki. Értsd, 10-12fok.

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2011. május 15. 19:02
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Gumik
Báááár, ABS-es motorra jó lehet az a PR2 előre is. Mert amúgy baromi jól tapad a széle, szóval a kanyarélményt nem befolyásolja

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2011. május 15. 15:30
Profil
Avatar
Hozzászólás Re: Gumik
Yoss írta:
Rosszul emlékszel. Az elsőmben most van 13 körül, de már erősen cserés. A hátsó 6e után defektes lett, azt cseréltem, tehát az újban most van 7e körül. Még nem lenne cserés, de párban fogom cserélni. Nyugisabb stílusban sztem tudja a 15-16e-t ez is.

Akkor jó ;)
Yoss írta:
No meg az is sokat számít, hogy HOL teszed bele azt a km-t. Akik hegyes-völgyes kanyargós utakkal teli környéken gurulnak, ott tovább tart a gumi, mert a teljes felülete egységesen kopik. A sok technikás egyenes meg szépen lenyalja a futófelület közepét és a széle hiába lenne még jó, ha már középen laposra kopott..

Érdekes, hogy én nem nagyon járok hegyen völgyön, mégis a széle van inkább elkopva, pedig a nyomásra is mindig odafigyelek.


2011. május 15. 15:07
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1242 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 63  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség