Pontos idő: 2024. október 15. 19:25




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1242 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 63  Következő
 Gumik 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Gumik
Pali79 írta:
Yoss írta:
Azt értem, csak miért a szerelés árában jelentkezik? De mindegy is, gondolom ez üzletpolitika.

Nem igazán értem! Egy gumisnál miben jelentkezhetne még?

A gumi árában.

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2012. március 18. 21:35
Profil ICQ
Avatar
Hozzászólás Re: Gumik
Yoss írta:
Azt értem, csak miért a szerelés árában jelentkezik? De mindegy is, gondolom ez üzletpolitika.

Nem igazán értem! Egy gumisnál miben jelentkezhetne még?


2012. március 18. 19:58
Profil Honlap
Avatar
Hozzászólás Re: Gumik
STom írta:
Nekem az átlagos áron vásárolt új gumit a motorra és a kocsira is ingyen tette fel a mindkét gumis. Csak akkor kértek a szerelésért, ha használt gumit vettem náluk, vagy az újat nem náluk vettem.
A jövő héten megyek valamikor megint, akkor kiderül, hogy ez idén is így van-e.

Hát valószínű nem üzemeltet webáruházat. Ha csak bemész valahova és veszel egy gumit nem tudhatod, hogy az esetleges felrakás már benne foglaltatik az árban vagy sem. Viszont aki a neten versenyképes akar maradni az árakban az nyilván nem tudja belekalkulálni az árba.


2012. március 18. 19:57
Profil Honlap
Avatar

Motor: GSF 1250S
Hozzászólás Re: Gumik
Nekem az átlagos áron vásárolt új gumit a motorra és a kocsira is ingyen tette fel a mindkét gumis. Csak akkor kértek a szerelésért, ha használt gumit vettem náluk, vagy az újat nem náluk vettem.
A jövő héten megyek valamikor megint, akkor kiderül, hogy ez idén is így van-e.


2012. március 18. 13:22
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Gumik
Pali79 írta:
Yoss írta:
Ezt nem értem, miért kerül kétszer annyiba Metzelert szerelni, mint Pirellit? A Michelin meg még többe? Én azt hittem, szerelés szempontjából a gumi az gumi. :shock:

Valószínűnek tartom, hogy az egyiket picit nagyobb haszonnal lehet eladni mint a másikat.

Azt értem, csak miért a szerelés árában jelentkezik? De mindegy is, gondolom ez üzletpolitika.

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2012. március 18. 12:59
Profil ICQ
Avatar
Hozzászólás Re: Gumik
Yoss írta:
Ezt nem értem, miért kerül kétszer annyiba Metzelert szerelni, mint Pirellit? A Michelin meg még többe? Én azt hittem, szerelés szempontjából a gumi az gumi. :shock:

Valószínűnek tartom, hogy az egyiket picit nagyobb haszonnal lehet eladni mint a másikat.


2012. március 18. 9:35
Profil Honlap
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Gumik
Diablo írta:
Yoss írta:
Szerelési díjak a páros akcióban vásárolt gumikra:
Pirelli gumi 1500,-ft/pár, Metzeler 3000,-ft/pár, Bridgestone 3000,-ft/pár, Dunlop 3000,-ft/pár, Michelin 4000,-ft/pár a rendelés elküldésekor látható vagy kiválasztott ÁRAKTÓL FÜGGETLENÜL!!!!

Ezt nem értem, miért kerül kétszer annyiba Metzelert szerelni, mint Pirellit? A Michelin meg még többe? Én azt hittem, szerelés szempontjából a gumi az gumi. :shock:

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2012. március 18. 9:11
Profil ICQ
Hozzászólás Re: Gumik
Yoss írta:
Nem tudom, de nekem ezek azért nem tűnnek túlzottan ütős árnak. Engem legalábbis nem hoztak lázba.


Azt senkinek nem szeretném ha netán lázas lenne, ilyen influenza járványos időben! :lol:
Akik már jártak nálam tudják ezt is:
Szerelési díjak a páros akcióban vásárolt gumikra:
Pirelli gumi 1500,-ft/pár, Metzeler 3000,-ft/pár, Bridgestone 3000,-ft/pár, Dunlop 3000,-ft/pár, Michelin 4000,-ft/pár a rendelés elküldésekor látható vagy kiválasztott ÁRAKTÓL FÜGGETLENÜL!!!!

Remélem akik többen rendeltek szintén nem lesznek lázasok, hanem boldogan elgurulnak hozzánk.


2012. március 18. 8:49
Profil
Avatar

Motor: GSF1200S
Hozzászólás Re: Gumik
Az R17-nél érdemes nézelődni.


2012. március 17. 7:03
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Gumik
Diablo írta:
Üdvözlet!
Páros gumi akció itt: http://www.pasztoy.hu/motor/index.php március 21-én 17 óráig!!
Diablo

Nem tudom, de nekem ezek azért nem tűnnek túlzottan ütős árnak. Engem legalábbis nem hoztak lázba.

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2012. március 16. 20:45
Profil ICQ
Hozzászólás Re: Gumik
Üdvözlet!
Páros gumi akció itt: http://www.pasztoy.hu/motor/index.php március 21-én 17 óráig!!

Diablo


2012. március 16. 18:23
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Gumik
kobold írta:
Az elsőbe sincs már sok, szezon közben legjobb esetben szezon végén tuti cserélni kell. A használt gumiktól egy kicsit félek. Nem értem, hogy valaki egy 70-80%-os gumit miért cserél le, nekem ez gyanús.
Szerintetek melyik a legtartósabb ebből a hármasból? ContiRoadAttack2, ContiMotion vagy MetzelerRoadtec Z6.
Kezdőnek melyiket ajánlanátok?

A ContiMotion-t nem ismerem, de a maradék kettőből a Z6. Viszont akkor is a RA2-t ajánlom :)

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2012. március 15. 20:46
Profil ICQ
Avatar

Motor: GSF1200S
Hozzászólás Re: Gumik
Az új gumi az jó gumi,egyikkel sem fognál mellé.Az más kérdés,hogy melyik a legtartósabb.


2012. március 15. 18:29
Profil

Motor: Suzuki Gsf 600N
Hozzászólás Re: Gumik
zöldi írta:
Van egy olcsó road attacok, 90%-os futófelülettel, de Yoss szeirint repedezett az oldalfala :D :D :D

Köszi Zöldi, inkább valami újat szeretnék.


2012. március 15. 14:11
Profil

Motor: Suzuki Gsf 600N
Hozzászólás Re: Gumik
Az elsőbe sincs már sok, szezon közben legjobb esetben szezon végén tuti cserélni kell. A használt gumiktól egy kicsit félek. Nem értem, hogy valaki egy 70-80%-os gumit miért cserél le, nekem ez gyanús.
Szerintetek melyik a legtartósabb ebből a hármasból? ContiRoadAttack2, ContiMotion vagy MetzelerRoadtec Z6.
Kezdőnek melyiket ajánlanátok?


2012. március 15. 14:10
Profil
Avatar

Motor: Suzuki Gsf250 Bandit
Hozzászólás Re: Gumik
Köszi mindenkinek a segítséget.


2012. március 15. 0:06
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250N ( black )
Hozzászólás Re: Gumik
kobold írta:
Sziasztok!

Még nagyon zöldfülű vagyok a motorosok világában, olyannyira, hogy most vettem meg életem első nagymotorját egy 600-as Banditot. Segítséget szeretnék kérni a gumiválasztáshoz, mert az hátul sajnos cserés.
Kezdőként MZ-s stílusban fogok motorozni, így nekem inkább az lenne a fontos, hogy az általatok ajánlott guminak minél nagyobb legyen a futásteljesítménye. Én ezeket néztem: ContRoadAttack2, Metzeler RoadtechZ6, Michelin Pilot Road, Avon, Heidenau.
Légyszi írjátok, meg a véleményeteket, ti melyiket választanátok, ha a futásteljesítmény a lényeg?
Köszi a segítséget.



Az első milyen, és abba még kb. mennyi van ? Én akkor raknék fel vadi új hátsót, ha elsőt is akkor cserélném vadi újra ( ha csak nem újonnan raktad fel anno őket egyszerre, csak a hátsó már lekopott ). Őszintén megmondom, anno próbáltam vegyesen használni a gumikat ( előre sportattack, hátra roadattack ), de nekem nem jött be :? . Nem véletlenül vannak úgy kifejlesztve ahogy vannak ( a sportokank állt. sokkal hegyesebb a profiljuk ). Ha van az elsőbe még pár ezer km, inkább néz egy nagyjából még elfogadható állapotú használt hátsót, ami kb. ugyan annyit kibír, és mikor együtt lekopnak, akkor cseréld őket egyszerre . Amúgy a felsorolt 5 márkából az első három ( nagy ) márkát mi is használjuk ( főleg a Contit ), azokkal biztos nem teszel rossz lóra, a két utolsóról nem tudok ( legalább is én ) nyilatkozni. Amúgy a futásteljesítmény nem csak a fajtán múlik, hanem a "csuklón" is :)

_________________
Ha az autópályán haladván, egyszer csak vésztjósló menydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hid azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !


2012. március 14. 21:17
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Gumik
Van egy olcsó road attacok, 90%-os futófelülettel, de Yoss szeirint repedezett az oldalfala :D :D :D

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2012. március 14. 21:16
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Gumik
zöldi írta:
Van egy PR2 elsőm, 120/70, használtka, nekem volt fent, egy ötösért viheted. Nincs repedve, 3milis, 2008-as DOT.

Ez nem is igaz :)

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2012. március 14. 20:55
Profil ICQ

Motor: Suzuki Gsf 600N
Hozzászólás Re: Gumik
Sziasztok!

Még nagyon zöldfülű vagyok a motorosok világában, olyannyira, hogy most vettem meg életem első nagymotorját egy 600-as Banditot. Segítséget szeretnék kérni a gumiválasztáshoz, mert az hátul sajnos cserés.
Kezdőként MZ-s stílusban fogok motorozni, így nekem inkább az lenne a fontos, hogy az általatok ajánlott guminak minél nagyobb legyen a futásteljesítménye. Én ezeket néztem: ContRoadAttack2, Metzeler RoadtechZ6, Michelin Pilot Road, Avon, Heidenau.
Légyszi írjátok, meg a véleményeteket, ti melyiket választanátok, ha a futásteljesítmény a lényeg?
Köszi a segítséget.


2012. március 14. 20:32
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1242 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 63  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség